Akcijos

Sulaukę skambučio iš savo nuolatinio kliento Vilniuje gavome prašymą pasiūlyti ir sumontuoti ritinines užuolaidas (roletus). Nieko nelaukdami išsiuntėme specialistą, kuris išmatavo langus, pateikė galimus medžiagų variantus ir suteikė galimybę klientui išsirinkti geriausią variantą.
Vykdant šį užsakymą atlikome tokius darbus:
1. Išmatavimo kliento langus
2. Pristatėme klientui galimų roletų medžiagų asortimentą
3. Kliento išsirinktas medžiagas įvertinome ir pateikėme konkretų pasiūlymą
4. Pagaminamo roletų mechanizmus
5. Sumontavome roletus

Langų matavimas

Langų matmenys turime žinoti laba tiksliai, todėl beveik visuomet matavimus atlieka mūsų specialistas. Šis atvejus nebuvo išimtis, tad mūsų specialistas lankėsi kliento patalpose ir atlikęs langų matavimą pristatė klientui medžiagas.

Medžiagų asortimentas

Medžiagų asortimentas yra labai platus, todėl klientui buvo ne tik pateikiami pavyzdžiai, bet ir papasakojama apie juos, patariama. Dėka ilgametės patirties galima savo klientams pasiūlyti geriausiai jų patalpoms tinkantį, prie interjero derantį roletų medžiagų sprendimą, tačiau galutinį žodį taria klientas. Kuomet viskas tampa aišku ir klientas patvirtina savo pasirinkimą galime imtis gamybos. Šiuo konkrečiu atveju klientui buvo pateiktos medžiagos, kurios nepraleidžia saulės spindulių.

Įvertiname medžiagas ir pateikiame konkretų pasiūlymą

Kuomet klientas patvirtina savo pasirinkimą, įvertiname medžiagų kainą, jų tinkamumą roletams ir tuomet galime pateikti konkretų pasiūlymą. Susipažinęs su kainomis, gamybos ir montavimo terminais klientas ima laukti savo roletų, o mes imamės jų paruošimo konkretiems langams.

Mechanizmų gaminimas

Kadangi roletų dydis skiriasi ir visi mechanizmai priklauso nuo pasirinktų roletų medžiagos, lando dydžio ir kitų detalių, turėdami tikslius matmenis bei medžiagas imamės darbų. Gaminame kokybiškus, tvirtus ir ilgaamžius roletus, kurie kliento langus galės puošti ne vienerius metus.

Roletų montavimas Vilniuje

Pagamintus roletus sutartu laiku atvyksta montuoti mūsų specialistai, kurie tai daro jau n-tąjį kartą, todėl viskas atliekama kruopščiai ir kokybiškai. Pas šį klieną atvykę specialistai greitai sumontavo 8 roletus, kuriais klientas dabar džiaugiasi ir gali apsisaugoti nuo vis dažniau ir dažniau šviečiančios saulės.
Šio užsakymo kaina – 190 eurų. Į šią kainą įskaičiuotas kiekvienas specialisto vizitas pas klientą, medžiagos bei darbai. Roletai šį kartą puošia 8 langus Vilniuje.

Romaneta | Žaliuzių namai