Akcijos

Vieta:  Vilnius
Atlikti darbai:

1) Išmatuoti langų matmenys.
2) Pateikėme savo turimų medžiagų asortimentą.
3) Iššsirinkus medžiagas pateikėme pasiūlymą, kurį klientas patvirtino.
4) Pagaminti mechanizmai.
5) Sumontuoti roletai 8vnt.

Kaina: 190eurų.

Trumpas aprašymas: Sulaukėme skambučio iš nuolatinio kliento, su kasetinių roletų užsakymu. Specialistas išmatavo langus, pateikė medžiagas, kurios būtų nepralaidžios saulės spinduliams. Klientai liko patenkinti atliktais darbais.

Darbo objektas: Romanetė

Vieta: Kaunas

1) Išmatuotas lango matmuo.
2) Pateikėme savo turimų medžiagų asortimentą.
3) Iššsirinkus medžiagas pateikėme pasiūlymą, kurį klientas patvirtino.
4) Pagamintas mechanizmas ir pasiūta romanetė.
5) Sumontuota romanetė .

Trumpas aprašymas:

Sulaukėme skambučio iš privataus asmens. Specialistas išmatavo langus, pateikė medžiagas ir surado išskirtinumu pasižymintį klientams variantą. Klientai liko patenkinti atliktais darbais.

1.Nemokama konstultacija. Vienas iš Romanetos pagrindinių paslaugų yra nemokama specialisto konsultacija. Mes galime padėti jums nustatyti projekto dekoravimo biudžetą. Tiesiog pateikite mums savo įsivaizduojamą projektą, mes suteiksime visą reikalingą informaciją ir pasistengsime atsižvelgti į Jūsų biudžetą formuojant optimaliausią variantą. 

2. Žaliuzių ir roletų remontas. Patikėkite Romanetai, remontuoti žaliuzes, roletus bei atnaujinti dalis. Mes pasirūpinsime tuom, kad Jūsų langų užsklandos vėl veiktų nepriekaištingai.

3. Langų montavimas ir matavimas. 
Leiskite Romanetos kolektyvui atlikti visus matavimo ir montavimo darbus. Mūsų patyrę darbuotojai yra apmokyti tinkamai įvertinti ir nustatyti labiausiai tinkančias, bei praktiškiausias langų užsklandas visiems langų išmatavimams.   Pasitikime mūsų atsakingais ir patyrusiais darbuotojai, nes nepaisant jų profesionalumo darbe, mes aprūpiname juos aukščiausios kokybės produkcija, kuriai duodame ilgametę garantiją.

 roletai

 

Romaneta | Žaliuzių namai